Güçlü Eğitim Kadrosu Tecrübeli Türk ve Yabancı Öğretmenler
Etkin Eğitim Sistemi Bireye Özgü En İdeal Eğitim Sistemi
Sertifikalı Eğitimler Tüm Dünya Ülkelerinde Geçerli
Eskişehir Almanca Dil Kursu
resm Eskişehir Almanca Dil Kursu

ESKİŞEHİR ALMANCA YABANCI DİL KURSU

  • EĞİTİM İÇERİĞİ
  • EĞİTİM TAKVİMİ
  • ÖĞRETMEN
  • YORUMLAR

Eskişehir English House - Eskişehir Dil Kursundan
YOĞUN EĞİTİM PROGRAMLARI İLE
ALMANCA ÖĞRENMEK ÇOK KOLAY!
Alanında uzman eğitim kadrosuyla yoğun bir dil eğitimi alarak başarabilirsiniz . Yuvarlak masa etrafında, özgün eğitim metotlarıyla, seviyenize uygun alacağınız Almanca eğitimi ile iki seviye birden ilerlemek mümkün!

(A1.1 - A1.2 )
Almanca, Avrupa’da en çok konuşulan dildir. Almanca bilerek, 100 milyon Avrupalı ile ana dilinde konuşulabilir.

Türkiye’de 1000’den fazla Alman şirketi bulunmaktadır ve her yıl 3 milyonu aşkın Alman turist Türkiye’yi ziyaret etmektedir. Almanca bilenler için iş piyasasında çok daha fazla olanak vardır.Yüksek öğrenim açısından Almanya cazip bir ülkedir.


Almanca bilenler için Almanya’da yüksek öğrenim çok çeşitli fırsatlar sunmaktadır.Almanya’daki Türk göçmenler sayesinde Almanya ile Türkiye arasında kişisel bağlar çok yoğundur. Almanca bilgisi bir arada yaşamayı kolaylaştırmaktadır.Yabancı dil bilgisi kültürel, entelektüel ve mesleki ufku genişletir ve farklı kültürlere anlayışla yaklaşılmasını sağlar.Halen Türkiye’de olan ve Almanya’da yaşayan biriyle evlendikten sonra Almanya’da ikamet etmek (Aile Birleşimi) isteyen vatandaşlarımız A1 düzeyinde Almanca bilgisine sahip olmak zorundadırlar.

Bu nedenlerden dolayı Almanca bilgisi sizleri gerek profesyonel yaşamınızda gerekse sosyal yaşamınızda diğerlerinden farklı kılacağı tartışılmazdır. Biz de bu nedenle siz öğrencilerimize hedeflemiş olduğunuz bu farklılığa ulaşmanızda hem programımız hem öğretim metotlarımız hem de branşlarında uzman öğretmenlerimiz ile yardımcı olmayı amaçladık.