Güçlü Eğitim Kadrosu Tecrübeli Türk ve Yabancı Öğretmenler
Etkin Eğitim Sistemi Bireye Özgü En İdeal Eğitim Sistemi
Sertifikalı Eğitimler Tüm Dünya Ülkelerinde Geçerli
Hakkımızda

Köklü eğitim geleneğini yaşatan Eskişehir English House House, hızlı, etkin ve sonuç odaklı öğretim sistemi ile yabancı dil eğitiminde fark yaratmak üzere kurulmuştur. Eskişehir English House House Dil Kursu olarak bizim öncelikli amacımız; öğrencilerimizin dil öğrenmekten korkmamalarını, o dilde düşünüp konuşabilir hale gelmelerini sağlamaktır. Biz biliyoruz ki, dil öğrenmek çaba gerektirir ve bu çaba için güçlü bir motivasyona ihtiyaç vardır. Öğrencilerimizi buna teşvik etmek ve cesaretlendirmek için güçlü eğitim kadromuz ve etkin eğitim sistemimiz ile çalışmaktayız. Eskişehir English House House Dil Okulu programlarında öğrenciler, kendilerini özgürce ifade etmelerine olanak veren en kritik dil bilgisi yapılarını sistemli ve hızlı bir şekilde öğrenir ve alacakları eğitim ile en önemli kelimeleri edinirler. İlk kurs günü sonunda bile temel yapı ve kelimelerle kendilerini basitçe ifade edebilir hale gelirler. Eskişehir English House House Dil Okulu programlarında, tüm akademik kaynaklar ve müfredat, öğrencilerin öğrendiklerini aktif ve katılımcı bir atmosfer içerisinde bir an önce, çekinmeden hayata geçirmeleri için kurgulanmıştır. Yabancı dil eğitim programları, anadilinin dışında başka dil öğrenmekte zorluk çeken öğrenciler için de en ideal sistemi sunmaktadır.

50
Öğretmen
1736
Öğrenci
350
Eğitim Programı

Eskişehir English House Dil Okulu & Hakkı Hoca İngilizce Sınav Merkezi eğitim programlarında öğrenciler, kendilerini özgürce ifade etmelerine olanak veren en kritik dil bilgisi yapılarını sistemli ve hızlı bir şekilde öğrenir ve alacakları eğitim ile en önemli kelimeleri edinirler. İlk kurs günü sonunda bile temel yapı ve kelimelerle kendilerini basitçe ifade edebilir hale gelirler.

Eskişehir English House Dil Okulu & Hakkı Hoca İngilizce Sınav Merkezi programlarında, tüm akademik kaynaklar ve müfredat, öğrencilerin öğrendiklerini aktif ve katılımcı bir atmosfer içerisinde bir an önce, çekinmeden hayata geçirmeleri için kurgulanmıştır. Yabancı dil eğitim programları, anadilinin dışında başka dil öğrenmekte zorluk çeken öğrenciler için de en ideal sistemi sunmaktadır.

Dil okullarımızda Kurucumuz Hakkı Şahin önderliğinde , tecrübeli ve dinamik Türk ve Yabancı Öğretmenler görev almaktadır. Dil okullarımıza ait materyaller öğretmenlerimiz tarafından hazırlanmaktadır. Yds/Yökdil/Yksdil/Ielts/Toefl sınavlarında öğrencilerimize istedikleri puanı alma garantisi verilmektedir. Öğrencilerimiz istenilen kriterleri yerine getirdiklerinde ücretsiz olarak eğitimlerini tekrar devam edebilmektedir.

Kursumuzda Oxford ve Yazar ekibimizin hazırladığı ders materyalleri kullanılmaktadır. Kendimize özgü eğitim sistemi ile herkesin ikinci bir dili bizim kursumuzla öğrenebileceğini iddia ediyoruz. Bu konuda kendimize güvenmemizi sağlayan faktörlerin en başında eğitim sistemimizin bireye özgü eğitim sistemlerini içermesi gelmektedir.

Kursumuzdan alınacak sertifika tüm dünya ülkelerinde geçerli olma kriterine sahiptir.